=SEO=

Specjalizujemy się w dostawie towarów z Chin do krajów Unii Europejskiej. Dysponujemy pojazdami do przewozu towarów na europaletach. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na terenie Unii Europejskiej. Dzięki lokalizacji w pobliżu terminalu kolejowego posiadającego bezpośrednie połączenie z Chinami zapewniamy szybką i tanią dostawę towarów ze wschodu do wszystkich krajów Europy.

logo_verena
VERENA zajmuje się dostarczaniem świeżych ryb słodkowodnych i morskich do hurtowni, przetwórni i sklepów. Ryby trafiają do odbiorców prosto z morza i stawów hodowlanych. Ryby morskie dostarczamy już w 12 godzin po zawinięciu kutra do portu.

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług ogólnobudowlanych. Realizujemy wykonawstwo według wszelkich dostępnych technologii. Doświadczenie, wiedza i praktyka pozwalają nam zaspokoić wymagania najbardziej wymagających inwestorów. Służymy radą w doborze technologii, materiałów i urządzeń oraz zagospodarowaniu przestrzeni.Współpracujemy z wieloma dostawcami co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową oraz terminowość prac budowlanych. Usługi wykonujemy z materiałów własnych i powierzonych. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, głównie na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej, znajomość krajobrazów, geomorfologi i przyrody terenu pozwala na zgodne z naturą i ekologią realizowanie powierzonych nam projektów.

Oprawiamy:
Obrazy, grafiki, reprodukcje, plakaty, dyplomy, hafty, papirusy,
zdjęcia, lustra, telewizory LED/LCD oraz przedmioty niestandardowe – medale, ordery, monety itp. Oferujemy ramy tradycyjne, stylowe, ornamentowe, stylizowane, oraz nowoczesne.W ofercie posiadamy ponad tysiąc wzorów listew drewnianych i aluminiowych,
kartony passe partout, antyramy, fotoramki, tablice korkowe.


 Internetowa Baza Firm Business Navigator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>